+48 607-426-566

Lub napisz :

Okna drewniane

Okna drewniane - Wrocław

Firma FoBe od wielu lat skutecznie odczytuje potrzeby swoich Klientów z miasta Wrocław. Dlatego też oprócz zwykłych okien PCV, proponujemy Państwu również niestandardowe modele drewniane, o nietypowych i wyjątkowych kształtach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy także warianty stylizowane oraz drewniano-aluminiowe. Jednak doskonale wiemy, że zamknięta oferta nie będzie w stanie odpowiedzieć na potrzeby wszystkich. Dlatego postawiliśmy na pełną elastyczność i gotowość do wykonywania okien (PCV, drewnianych i drewniano-aluminiowych) według indywidualnych wymiarów i określonego zapotrzebowania. Na wyjątkową estetykę i elegancję naszych produktów wpływa również fakt, iż wykonywane są nie tylko z drewna, ale w procesie ich powstawania uczestniczy też nowoczesna technologia. W ten sposób zyskują one niepowtarzalny charakter, wyrazistość, trwałość i funkcjonalność na lata.

Okna drewniane posiadają wiele zalet. To przede wszystkim materiał naturalny, która prezentuje się niezwykle estetycznie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Można je więc śmiało potraktować jako jeden z elementów dekoracyjnych. Okna drewniane wyróżnia niska rozszerzalność cieplna pod wpływem temperatury i dobra izolacyjność cieplna materiału. Współczynnik k samych naturalnych ram drewnianych wynosi 1,2 do 1,6 [W/(m2K)]. W odróżnieniu od okien PCV – te, które wykonane są z drewna, mają lepszy wskaźnik naturalnej infiltracji powietrznej.

Decyzja o zakupie okien drewnianych w naszej firmie we Wrocławiu to gwarancja długoletniego użytkowania. Przy właściwej konserwacji można z nich korzystać nawet przez 50-80 lat. Biorąc pod uwagę, że mają stosunkowo niewielką gęstość materiału, to cechuje je duża wytrzymałość. W zależności od rodzaju usterek, okna drewniane można naprawiać bez uciążliwego demontażu.

Klientów z Wrocławia i okolic zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą okien drewnianych, które posiadamy w swoim asortymencie.

  1. listwa okapnikowa wzbogacona została o dodatkowy daszek oraz specjalną wkładkę, dzięki czemu zyskała dodatkową odporność (elementy te zapobiegają przemarzaniu);
  2. zarówno rama, jak i skrzydło zostały stworzone z klejonego drewna trójwarstwowego;
  3. natryskowe nanoszenie farb wodnych zagwarantowało idealne przyleganie powłoki (jest to powłoka ekologiczna);
  4. certyfikowane i funkcjonalne systemy zamykania;
  5. odporna na eksploatację uszczelka;
  6. współczynnik przepuszczalności ciepła (szyby) wynosi k=1,1; w standardowym zestawie znajdują się szyby niskoemisyjne (4/16/4).

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu różnych stylów architektonicznych pragniemy podkreślić, że jako doświadczona, firma, jesteśmy w stanie wykonać okna o różnych formach szprosów – w pełni dopasowanych do stylu budynku. 

  1. szpros konstrukcyjny dzielący szyby;
  2. szpros drewniany naklejany;
  3. szpros drewniany otwierany./4).