+48 607-426-566

Lub napisz :

Drzwi FoBe

Tanie drzwi PCV na wymiar

Na naszą ofertę składa się zarówno sprzedaż, jak i montaż drzwi wykonywanych pod wymiar. Umożliwiamy zakup naszych produktów Klientom z terenu całej Polski, jednak usługi montażowe wykonujemy tylko na terenie Wrocławia i okolic. Wśród oferowanych produktów znajdują się drzwi zewnętrzne, również stylizowane i ze stylizowaną kratką. Posiadamy także modele wewnętrzne. Wszystkie egzemplarze odznaczają się wysokim poziomem estetycznym, a przy tym są wyjątkowo trwałe. Śledząc trendy panujące na rynku meblarskim, staramy się proponować Klientom z miasta Wrocław i innych miejsc w Polsce zawsze najmodniejsze modele. Z drzwiami jest w tym przypadku podobnie jak z innymi produktami – zmieniają się trendy, technologie produkcyjne czy rozwiązania w zakresie izolacji termicznej i bezpieczeństwa. Dlatego gama oferowanych przez nas drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych to produkty eleganckie, zachwycające estetyką oraz perfekcyjnym wykonaniem. W przypadku drzwi zewnętrznych dodatkowo bierzemy pod uwagę to, że są one wizytówką domu czy innego obiektu. Dlatego zapewniamy niepowtarzalne wzornictwo, w którym coś dla siebie znajdą i miłośnicy klasyki, i nowoczesności.

Wyróżnia nas to, że proponujemy we Wrocławiu tanie drzwi wykonane z różnych materiałów: drewna oraz systemów PCV. Mogą one być dodatkowo pokryte laminatem ze sztucznego tworzywa lub fornirem z naturalnego drewna. Gwarantujemy szeroką paletę odcieni, które można dopasować pod własny gust.

Wprowadzamy do naszego asortymentu wyłącznie dobrej jakości produkty. Dlatego wśród naszych propozycji znajdują egzemplarze cenionych w branży marek. Dbamy także o różnorodność oferty. Umieszczamy w niej produkty dopasowane do różnych stylów, jak też wielkości. Modele zewnętrzne odznaczają się dodatkowo dobrą izolacyjnością cieplną, a niektóre także większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne drzwi zewnętrzne na wymiar to gwarancja bezpieczeństwa. Jeśli Klient z Wrocławia czy innego miejsca będzie miał takie życzenie, możemy je wyposażyć w dodatkowy pakiet mechanizmów antywłamaniowych. Drzwi zewnętrzne są także dodatkowo pokrywane specjalną powłoką, która ma je chronić przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Nakładane są na nie różnego rodzaju farby i lakiery, gwarantujące właściwe zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem, intensywnymi promieniami słonecznymi itd.

Drzwi na zamówienie, które oferujemy, to produkty posiadające wiele cennych zalet. Przede wszystkim są niezawodne, produkowane w takiej technologii, aby przez wiele lat działać bezawaryjnie. Są też stworzone na miarę, czyli zawsze dopasowane do konkretnych, nawet nietypowych otworów.

Klientów, którzy zastanawiają się nad tanimi drzwiami pod wymiar – wewnętrznymi, zewnętrznymi, z PCV lub innego materiału – zapraszamy do kontaktu z naszą wrocławska firmą. Poznając Państwa oczekiwania, chętnie doradzimy najlepszy model. Specjalizujemy się już od wielu lat drzwiach, więc dopasujemy takie rozwiązanie, które będzie współgrało zarówno z designem panującym wewnątrz budynku, jak i wpisywało się w estetykę zewnętrzną obiektu.