+48 607-426-566

Lub napisz :

Rolety zewnętrzne elewacyjne

Bezpieczeństwo Twojego domu

Podstawową funkcją rolet elewacyjnych jest wzmocnienie bariery bezpieczeństwa obiektu. Jednak nie można w ich przypadku przejść obojętnie obok estetyki i sposobu wykonania – to bowiem te elementy wpływają na zewnętrzny wizerunek domu. Wykonywane przez nas systemy produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych, sprawdzonych pod kątem trwałości i odporności materiałów, wśród których wyróżnić należy przede wszystkim tworzywo PCV oraz aluminium. 

Obecnie dysponujemy niezwykle szerokim asortymentem (zróżnicowanym zarówno pod kątem wymiarów, jak i kolorystyki), co pozwoli Państwu dopasować odpowiedni system do indywidualnych oczekiwań. 

Wykonywane i montowane przez nas rolety elewacyjne posiadają obudowę wykonaną z aluminium. Dzięki temu, iż zarówno prowadnice, jak i skrzynia mechanizmu montowane są na murze (ewentualnie we wnęce okiennej), doskonale współgrają one z całym budynkiem. Ważna jest również informacja dotycząca samego montażu – instalacja tego systemu nie wiąże się z koniecznością wymiany stolarki okiennej.