+48 607-426-566

Lub napisz :

Rolety nakładane na okno

W ofercie naszej firmy odnajdą Państwo rozwiązania, które doskonale będą współgrały zarówno z nowoczesnym, jak i tradycyjnym budownictwem. Oprócz standardowych zabezpieczeń jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rolety nakładane na okno. Dzięki uniwersalnej formie system ten staje się integralnym elementem domu – tworzy z nim spójną całość estetyczną. Warto jednak podkreślić, że proponowane przez nas systemy to nie tylko możliwość podniesienia standardu bezpieczeństwa oraz dopasowanie wizualne. To także instalacje, które pozwalają w pełni kontrolować intensywność przepuszczanego do wnętrz pomieszczeń światła słonecznego. 

Rolety nakładane przygotowaliśmy w taki sposób, aby przez wiele lat użytkowania oraz w trakcie intensywnej eksploatacji mogły stanowić dla Państwa rozwiązanie wygodne i funkcjonalne. 

Wszystkie systemy posiadają ruchomą klapę rewizyjną, która w przypadku jakiejkolwiek konieczności pozwoli na serwisowanie mechanizmu zwijania i rozwijania rolety. W przypadku jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji pozostają nasi doradcy techniczni.