+48 607-426-566

Lub napisz :

Okna FoBe

Tanie okna - Wrocław

Stolarka okienna to jeden z najważniejszych elementów w każdym domu czy budynku. Firma FoBe z Wrocławia oferuje tanie okna drewniane, plastikowe, drewniano-aluminiowe oraz połaciowe. Ich wybór pozostawiamy indywidualnym gustom i preferencjom klientów. W każdym przypadku możemy tylko pomóc i przedstawić szczegółowe dane techniczne oraz zalety i wady każdego z tych rozwiązań. Wszystkie rodzaje dostępnych w naszej ofercie okien mają bardzo zbliżone parametry – podobne współczynniki przenikania ciepła, zbliżony rodzaj okuć czy pakietu szybowego oraz takie same możliwości funkcjonalne.

Klientom z Wrocławia zapewniamy dostęp nie tylko do wysokiej jakości produktów, jakimi są okna wykonane z drewna, PCV czy aluminium (pokryte specjalną powłoką antykorozyjną), ale również do propozycji bogatych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Łączą one w sobie zarówno tradycyjną stylistykę, jak i nowoczesność. Możemy zaoferować także różne rozwiązania w zakresie ich otwierania: uchylne, obrotowe, nieotwieralne, uchylno-otwieralne, rozwieralne oraz przesuwane. Jeśli natomiast chodzi o rodzaj zastosowanego w produkcji okien materiału, to największym zainteresowaniem wśród wrocławskich klientów cieszą okna drewniane oraz wykonane z PCV. Można je bowiem spotkać zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, komercyjnych czy produkcyjnych. Wszystkie sprzedawane przez nas okna wykonane są najlepszych materiałów, które wcześniej podlegają specjalnej selekcji. Zależy nam bowiem na tym, aby klienci mogli je użytkować bezawaryjnie i jak najdłużej. Przyjmuje się, że średnio ten czas powinien wynosić około 30 lat.

Przyjmujemy zamówienia na okna zarówno w standardowych wymiarach, jak i w nietypowym rozmiarze. Korzystając z naszej oferty, skompletować można stolarkę okienną dla całego budynku mieszkalnego czy firmowego. Odporne na działanie czynników atmosferycznych, solidnie wykonane, o bardzo wytrzymałej konstrukcji będą służyć przez wiele lat w niejednym domu czy zakładzie pracy. Gwarantujemy ich profesjonalny montaż na terenie miasta Wrocław oraz w sąsiednich miejscowościach. To usługa, którą wykonujemy bezpłatnie i zawsze terminowo oraz bardzo sprawnie. Jej realizacje poprzedza również pozbawiony kosztów pomiar. Klienci, którzy zdecydują się na zakup okien z naszego asortymentu, mogą również liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór stolarki okiennej nie powinien być pochopnie podjętą decyzją. Dlatego zawsze chętnie służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze każdego rozwiązania zarówno pod względem technicznych możliwości, jak kwestii estetycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty w zakresie zarówno wyboru okien, jak i ich zamontowania! Gwarantujemy szeroki wybór naprawdę tanich okien – staramy się być pod tym względem konkurencyjni we Wrocławiu oraz jego okolicach.