+48 607-426-566

Lub napisz :

Okna drewniane łukowe

Subtelne i delikatne kształty

Jednorodzinne domy bardzo często sięgają po delikatne, zmysłowe kształty, pełne wygięć i subtelnych łuków, które wieńczą całą inwestycję. Właśnie dlatego w ofercie naszej firmy, oprócz standardowych okien PCV znalazły się również bardziej nietypowe modele. Warianty, które współtworzą tę kolekcję rozwiązań wyróżniają się przede wszystkim delikatnością kształtów. 

Pierwszą grupę naszych propozycji tworzą okna w formie łuków. Nie są to jednak rozwiązania o z góry narzuconych wartościach. Wręcz przeciwnie – jesteśmy w stanie dla naszych klientów wykonać modele o bardzo charakterystycznym zwieńczeniu w postaci łuku pełnego, odcinkowego, koszowego, ostrego lub eliptycznego. Taka różnorodność pozwoli na pełne dopasowanie kształtu stolarki okiennej do estetyki i stylu budynku. 

Proponujemy również wykonanie okien w kształcie „bawolego oka”, które doskonale odnajdują się w przestrzeni poddaszy. Wszystkie, wykonywane przez nas realizacje wyróżniają się doskonałą szczelnością oraz solidnymi zabezpieczeniami.