+48 607-426-566

Lub napisz :

Okna plastikowe, PCV Wrocław

Proponujemy jako bardzo sprawdzone rozwiązanie okna PCV. To produkty, które cieszą się wielką popularnością wśród klientów i można je znaleźć w wielu mieszkaniach, domach czy obiektach użyteczności publicznej, firmowych czy zakładach produkcyjnych na terenie Wrocławia. Okna plastikowe nie są trudne w użytkowaniu – łatwo można je utrzymać w czystości. Poza myciem i zabiegami pielęgnacyjnymi okuć i uszczelek praktycznie nie wymagają specjalnej dodatkowej konserwacji. Okna PCV, które proponujemy, wykonane są bardzo solidne, z najlepszych materiałów. Dzięki temu mogą być z powodzeniem użytkowane przez wiele lat, a jednocześnie nie tracą ani na swoim oryginalnym kolorze, ani na jakości. Nie ulegają czernieniu i odporne są na wchłanianie osadów. Wybór okien z PCV to również gwarancja bezpieczeństwa. Są niepalne, z racji tego, że twarde PVC samo się nie pali, a do tego – jeśli nie ma innych źródeł zapalnych – samo się wygasza.

Niewątpliwą zaletą profili PCV jest to, że nadają się do trwałego wyginania. W ten sposób istnieje możliwość wykonania okien plastikowych praktycznie w każdym dowolnym kształcie. Jeśli więc klienci potrzebują okien do nietypowych otworów okiennych, to okna z PCV będą idealnym rozwiązaniem. Ponadto – oprócz standardowego koloru białego – klienci z Wrocławia mogą zdecydować się również na wersję kolorową

Produkty zakupione w naszym sklepie we Wrocławiu montujemy u Klientów z terenu miasta i okolicy. Proponujemy systemy zaopatrzone w bardzo nowoczesne profile, a także wyposażone w efektowne okucia, mocne uszczelki i szyby. Zapewniają nie tylko ochronę przed zmiennymi warunkami pogodowymi, ale także efektownie się prezentują. Dzięki swojej budowie skutecznie chronią pomieszczenia przed utratą ciepła – to efekt doskonałej termoizolacyjności oraz bardzo dobrej szczelności. Poza odpornością na warunki atmosferyczne, okna plastikowe z naszej oferty są oporne na czynniki chemiczne i biologiczne, takie jak np. grzyby, pleśnie, owady, oraz nie absorbują wilgoci. Inną zaletą okien plastikowych jest dobra izolacja akustyczna, czyli zdolność do tłumienia dźwięków pochodzących z zewnątrz. Nie ingerują w wygląd pomieszczeń ani elewacji. Oferujemy duży wybór wzorów i kolorów oraz różnorodność profili okiennych.

Właściwy wybór okien to rzecz, którą warto dobrze przeanalizować. Najczęściej bowiem jest to inwestycja na wiele lat. Chętnie więc służymy klientom z Wrocławia czy jego okolic w dopasowaniu optymalnej opcji. Okna PCV wyróżnia z pewnością duża (szacowana na 30-50 lat) trwałość oraz atrakcyjna, niewygórowana cena. Ich zakup niesie za sobą oszczędność energii grzewczej, a co za tym idzie - obniżenie kosztów eksploatacji.