+48 607-426-566

Lub napisz :

Bramy rolowane

Trwałe i wszechstronne rozwiązanie

Największym atutem tego modelu zabezpieczeń jest fakt, iż pracuje on w płaszczyźnie wertykalnej. Jego montaż nie wymaga więc wygospodarowania i zachowania odpowiedniej przestrzenie (tak, jak ma to miejsce w przypadku wariantów uchylnych). Bramy garażowe rolowane doskonale więc sprawdzają się w przestrzeni miejskiej, jak i wszędzie tam, gdzie wyjazd prowadzi wprost na ulicę lub dowolną przestrzeń ogólnodostępną. Istotna jest również możliwość wdrożenia tego rozwiązania zarówno do budynków będących jeszcze w stanie surowym, jak również do tych całkowicie wykończonych i użytkowanych od kilka lat. 

O wyjątkowości naszych bram garażowych rolowanych świadczą dwa aspekty: ich budowa (odpowiadająca za trwałość i atrakcyjność wizualną), jak również sposób działania (wpływający na pełen komfort użytkowania). Podstawowy element tej konstrukcji, czyli skrzynka aluminiowa, do której zwijany jest (w trakcie otwierania) pancerz, montowany jest w nadprożu. W przypadku braku takiej możliwości może to być elewacja. Za trwałość i odporność bramy garażowej rolowanej odpowiadają profile aluminiowe (PA 77). Jednak aby móc przekazać naszym Klientom rozwiązania, które będą w stanie stanowić także doskonałą barierę izolacyjną (akustycznie i termicznie), zatroszczyliśmy się o odpowiednie wypełnienie pancerza (pianką poliuretanową). W ten sposób system ten jest całkowicie odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne (posiada także odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe), jak i intensywne działanie czynników pogodowych. 

Opcją fakultatywną dla tego systemu jest możliwość wykorzystania sterowania radiowego lub układu fotokomórek. Na specjalne życzenie Klientów możemy również zamontować profile z dopasowanymi przeszkleniami.