+48 607-426-566

Lub napisz :

Okna drewniane stylizowane

Prezentujemy Państwu idealne rozwiązanie przy wykończeniu domu.

Pragniemy, aby każdy Klient miał możliwość wykończenia swojego domu w takim stylu, który doskonale wpisuje się w jego preferencje estetyczne i zgodny jest z charakterem obiektu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko nowe inwestycje potrzebują indywidualnych rozwiązań. To także potrzeba budynków starszych, prezentujących wyjątkową odrębność i stawiających przed właścicielami nie lada wyzwanie. Jednak przy współpracy z firmą FoBe wymiana lub montaż stolarki okiennej nie będzie problemem. Wręcz przeciwnie – stanie się to sposobem na doskonałe podkreślenie temperamentu i wyjątkowości domu.

Ze względu na takie potrzeby i oczekiwania naszych Klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty okna stylizowane. To, co je zdecydowanie wyróżnia na tle innych modeli, to estetyka i sposób wykończenia – zgodny z cechami określonej tendencji architektonicznej. Zatroszczyliśmy się również o to, aby okna te dostępne były w rozmaitych wariantach kolorystycznych. 

Wykonywane przez nas modele posiadają okucia obwiedniowe marki ROTO (NT-WK1-WK2). Uszczelnione zostają uszczelkami obwiedniowymi, a za odpowiednią przepuszczalność ciepła odpowiadają szyby zespolone (o współczynniku przenikania U= od 1,0 do 0,5).