+48 607-426-566

Lub napisz :

Bramy uchylne

Bogata oferta kolorystyczna i świetne materiały

Ponadczasowe wzornictwo i rozbudowana paleta kolorów to nie jedyne atuty naszych uchylnych bram garażowych. Najistotniejszym atutem w ich przypadku okazuje się pełne bezpieczeństwo, które są w stanie zaoferować. Wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów zachowują ponadprzeciętną odporność ogniową oraz posiadają wszelkie niezbędne zabezpieczenia chroniące je przed włamaniem. 

Ze względu na bardzo charakterystyczny sposób otwierania bramy garażowe uchylne polecane są przede wszystkim w przypadku obiektów wolnostojących (głównie ze względu na fakt, iż wymagają one zachowania dyspozycyjności odpowiedniej przestrzeni przed wjazdem). Jako doświadczony producent tego typu zabezpieczenia zatroszczyliśmy się również o pełną wygodę użytkowania prezentowanych systemów. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować państwu zarówno ich otwieranie manualne, jak i automatyczne. W obu przypadkach nie wymaga ono użycia sporych nakładów siły. 

Wszystkie modele zostają wykonane z takich materiałów, które są całkowicie odporne na działanie czynników atmosferycznych (w szczególności zmiennych temperatur oraz opadów).