+48 607-426-566

Lub napisz :

Drzwi zewnętrzne

Drzwi PCV zewnętrzne Wrocław

Atutem naszej oferty jest fakt, iż w sposób bardzo indywidualny podchodzimy do oczekiwań naszych Klientów. Firma FoBe, która prowadzi działalność w mieście Wrocław, jest w stanie wykonać drzwi zewnętrzne pod konkretny, podany podczas składania zamówienia wymiar. Jednak nie tylko w kwestii wymiarów jesteśmy elastyczni i gotowi do dostosowania naszych produktów do Państwa potrzeb. Również kolorystyka (szeroka gama kolorów) oraz wzornictwo stanowią mocną stronę naszej propozycji. Dzięki temu możemy przedstawić państwu niezwykłe realizacje – efekt pracy doświadczonych specjalistów. W przypadku pojawiających się pytań lub właściwości – do dyspozycji pozostawiamy naszych doradców technicznych, którzy z pewnością odpowiedzą na każde, pojawiające się pytanie.

Z efektu naszej pracy będą zadowoleni zarówno Ci, którzy poszukują drzwi zewnętrznych klasycznych, jak również skrzydeł stylizowanych lub nawet rzeźbionych. Doskonale uzupełnią one nie jeden dom. Oprócz estetyki prezentowane przez nas drzwi zewnętrzne drewniane i PCV wyróżniają się także doskonałymi właściwościami technicznymi. Wykonane z litego drewna trzywarstwowego klejonego (dostępne są warianty: sosna, dąb, mahoń, świerk, buk lub modrzew) zaskakują trwałością. W jej podkreśleniu pomaga również obróbka lakiernicza, która opiera się na wykorzystaniu ekologicznych środków przeznaczonych do ochrony drewna (preparaty marki SIKKENS oraz GORI).

Skrzydła, które Państwu proponujemy, dysponują trzypunktowym zamkiem listwowym, niskim i bezpiecznym progiem aluminiowym oraz zawiasami firmy SIMONSWERK. Zostały doskonale uszczelnione dzięki wykorzystaniu uszczelek obwiedniowych (DEVENTER).

W przypadku takiego życzenia Klienta – możemy wyposażyć skrzydło w dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe. Są to wówczas specjalne zawiasy oraz zamek listwowy z podwójną wkładką. W przypadku niektórych modeli będą to również szyby antywłamaniowe (P1, P2, P4).

Poza drzwiami drewnianymi w naszej ofercie znajdują się również drzwi wykonane z tworzywa PCV, które cieszą się wielką popularnością wśród Klientów m.in. z Wrocławia. Montowane są w obiektach mieszkalnych, jak również w budynkach o charakterze firmowym, komercyjnym czy użyteczności publicznej. Podobnie jak drzwi drewniane zewnętrzne, także drzwi PCV są produktem wieloletniego użytku, solidnie wykonanym, gwarantującym bezpieczeństwo oraz odpowiednią izolację termiczną. Zaletą drzwi z tworzywa PCV jest to, że są bardzo odporne na zmienne działanie czynników pogodowych oraz chemicznych i biologicznych (pleśni, grzybów itd.). Poza tym nie wypaczają się i nie są trudne do utrzymania w czystości. Tego typu drzwi zewnętrzne oferujemy w różnych wersjach: w wariancie otwierania na zewnątrz i do wewnątrz, jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Mogą również występować jako pełne lub przeszklone.

Klientom z terenu miasta Wrocław oraz okolic gwarantujemy dodatkowo usługi montażowe w zakresie drzwi zewnętrznych. Założone przez naszych profesjonalistów z pewnością będą długo i bezawaryjnie służyć domownikom.