+48 607-426-566

Lub napisz :

Drzwi zewnętrzne stylizowane z kratą

Styl i bezpieczeństwo

Minione epoki pozostawiły architekturze w spadku wiele ciekawych wzorów, stylów oraz technik wykończeniowych. Pomimo, iż obecnie sięgamy po coraz lepsze, trwalsze i atrakcyjniejsze materiały, to jednak nieprzerwanie drzemie w nas potrzeba podkreślania wartości klasycznego piękna zamkniętego bardzo często w prawie niezauważalnych detalach. Dlatego tak często wielu klientów firmy FoBe sięga po drzwi zewnętrzne stylizowane z kratą. Jest to element, który dzięki swojej ponadprzeciętnej elegancji może z powodzeniem zwieńczyć estetykę zewnętrzną budynku. 

Wykonywane przez nas skrzydła powstają z litego drewna trzywarstwowego. Dzięki temu zyskują one niebywałą trwałość. Przed różnymi czynnikami zewnętrznymi – szczególnie przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych – chronią je doskonale nałożone farby i lakiery (ekologiczne, marki SIKKENS, GORI). Warto także zwrócić uwagę na oryginalność elementów stalowych, które wykonywane są ręcznie – powstają w pracowni doświadczonych rzemieślników. 

Dla wszystkich naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać drzwi zewnętrzne stylizowane z kratą w dowolnej aranżacji, uwzględniając najważniejsze, dla wybranego przez Państwa nurtu, cechy budowy i zdobienia. 

Wszystkie skrzydła zostają wyposażone w odpowiednie, spełniające najwyższe standardy systemy zabezpieczające. Na specjalne Państwa życzenie istnieje możliwość zastosowania dodatkowego pakieu mechanizmów antywłamaniowych.